8.03.2018 r. Antarktyda i pingwiny, Zator i jego zabytki, czyli podróż pełna wiedzy

Przedszkolaki i uczniowie klasy pierwszej odwiedzili dwa ciekawe miejsca- Bibliotekę Publiczną w Zatorze oraz siedzibę Towarzystwa Miłośników Ziemi Zatorskiej. Zajęcia w bibliotece przeniosły dzieci w zimne tereny Antarktydy do lodowego świata pingwinów. Potem uczniowie powędrowali do siedziby Towarzystwa , gdzie p. Maria Fila bardzo ciekawie opowiedziała o zabytkach Zatora. To była wspaniała zabawa pełna wiedzy o Antarktydzie i jej mieszkańcach oraz o historii naszej małej Ojczyzny.