10.10.2018 Pierwszy wyjazd w ramach programu KINO SZKOŁA

Filmem „Cudowny chłopak” starsze klasy naszej szkoły rozpoczęły realizację interdyscyplinarnego programu multimedialnego KINOSZKOŁA. Warsztaty, które wzbogaciły projekcję filmu, uświadomiły nam, że nie mamy wpływu na to, co widzimy w pierwszej kolejności, ale mamy wpływ na to, by poszerzać swoje widzenie i dostrzegać więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Drugie przesłanie: „Jeśli możesz dać dowód albo swojej racji, albo dobroci, daj dowód swojej dobroci”; wygłosił je bohater filmu- pan Browne,; naszym zdaniem, warte zapamiętania. Kolejne spotkanie z KINO SZKOŁA planujemy na listopad.