Nadanie Sztandaru Szkoły

Przejdź do galerii

Jubileusz Szkoły

100 lat Szkoły Podstawowej w Smolicach

Przejdź do galerii

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego Smolice, ul. Edukacyjna 3, 32-640 Zator woj. małopolskie tel. 33 8412207 smolice.edu@gmail.com

Szczegóły

Nasz Patron

Aleksander Kamiński

Krótka biografia

22.11.2018 Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym

Dnia 22 listopada 2018r. nasi uczniowie z klasy VIII – Anna Kosowska i Oliwier Mularczyk brali udział w powiatowych zawodach tenisa stołowego, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Piotrowicach. Uczniowie zawody zakończyli tuż za podium - na czwartym miejscu, jednak miejsce to daje im awans do kolejnego etapu zawodów, czyli etapu rejonowego.
10 grudnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Grojcu nasi młodsi uczniowie z klasy IV i V – Sandra Mularczyk, Wiktor Pasternak i Hubert Dzidek rywalizowali w powiatowych zawodach tenisa stołowego indywidualnie, ale także drużynowo. Nasza zawodniczka wypadła znakomicie i zajęła trzecie miejsce, otrzymując medal i awans do rejonowych zawodów. Natomiast nasi zawodnicy indywidualnie wypadli nieco gorzej, jednak Wiktor zajmując piąte miejsce wywalczył awans do kolejnego etapu. Chłopcy również reprezentowali naszą szkołę jako drużyna i w tej kategorii wypadli świetnie. Zawodnicy zajęli drugie miejsce i wywalczyli możliwość udziału w kolejnym etapie zawodów.
Zarówno młodszym jak i starszym naszym reprezentantom życzymy powodzenia i trzymamy za nich kciuki w kolejnych zawodach!

1 1 1 1 1