Nadanie Sztandaru Szkoły

Przejdź do galerii

Jubileusz Szkoły

100 lat Szkoły Podstawowej w Smolicach

Przejdź do galerii

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego Smolice, ul. Edukacyjna 3, 32-640 Zator woj. małopolskie tel. 33 8412207 smolice.edu@gmail.com

Szczegóły

Nasz Patron

Aleksander Kamiński

Krótka biografia

30.10.2018 ZAWODY TENISA STOŁOWEGO

30 października br. uczniowie z naszej szkoły brali udział w zawodach tenisa stołowego na etapie gminnym, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Podolszu. Reprezentanci naszej szkoły rywalizowali z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Podolszu. Nasi uczniowie brali udział w czterech kategoriach:
• klasy IV- VI chłopcy: Łysoń Patryk, Pasternak Wiktor, Piasecki Michał, Dzidek Hubert, Piasecki Szymon, Zieliński Damian;
• klasy IV-VI dziewczęta: Mularczyk Sandra
• klasy VII- III gim. chłopcy: Mularczyk Oliwier;
• klasy VII- III gim. dziewczęta: Kosowska Anna.
Zawody przeprowadzono systemem pucharowym. Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko i dzięki temu wygrali praktycznie w każdej kategorii. W kategorii klasy IV-VI chłopcy zdominowali przeciwników i zajęli całe podium – I miejsce: Wiktor Psternak, II miejsce: Hubert Dzidek, III miejsce: Michał Piasecki. W kategorii klasy IV-VI dziewczęta nasza zawodniczka Sandra Mularczyk także wywalczyła 1. miejsce. W kategorii klasy VII – III gim. chłopcy po zaciętej walce o zwycięstwo nasz zawodnik Oliwier Mularczyk ostatecznie zajął 2. miejsce. W kategorii klasy VII – III gim. dziewczęta nasza reprezentantka Anna Kosowska bezproblemowo poradziła sobie z przeciwniczkami i zajęła 1. miejsce. Dzięki takiej postawie nasi zawodnicy zdobyli awans do powiatowych zawodów, które odbędą się już niebawem. Na zakończenie zawodów każdy uczestnik, który zajął miejsca I-III na podium otrzymał dyplom.
Wszystkim naszym wspaniałym reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów na zawodach powiatowych! Już dziś trzymamy za nich kciuki!

1 1 1 1 1