19.11.2017 O przyjaźni i programowaniu

Tegoroczne spotkania w Cinema Planet w ramach Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej „ KinoSzkoła” uczniowie klas młodszych rozpoczęli zajęciami na temat „ Jesteśmy różni, ale możemy się ze sobą przyjaźnić”. Podsumowanie zajęć stanowiła projekcja filmu „ Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica”. Później uczniowie odwiedzili Galerię Książki, gdzie wspaniale się bawili na warsztatach z kodowania i programowania. Duże zainteresowanie wzbudziły roboty, dla wielu od razu stały się wymarzonym prezentem mikołajkowym.