Nadanie Sztandaru Szkoły

Przejdź do galerii

Jubileusz Szkoły

100 lat Szkoły Podstawowej w Smolicach

Przejdź do galerii

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego Smolice, ul. Edukacyjna 3, 32-640 Zator woj. małopolskie tel. 33 8412207 smolice.edu@gmail.com

Szczegóły

Nasz Patron

Aleksander Kamiński

Krótka biografia

28.11.2019 Zawody tenisa stołowego

Ostatni tydzień listopada dla niektórych naszych uczniów z klasy V i VI był bardzo intensywny. Nasi uczniowie najpierw 26 listopada br. rywalizowali w gminnych zawodach w tenisa stołowego w ZSO w Podolszu, wygrywając we wszystkich kategoriach. W kategorii dziewcząt klasy IV-VI: I miejsce zdobyła Sandra Mularczyk, II miejsce – Julia Molenda. W kategorii chłopców klasy IV-VI: I miejsce – Wiktor Pasternak, II miejsce – Damian Zieliński, III miejsce – Hubert Dzidek. W kategoriach drużynowych zarówno dziewczęta jak i chłopcy zdobyli I miejsce. Wszyscy Ci uczniowie zakwalifikowali się do zawodów powiatowych, które odbyły się 2 dni później tj. 28 listopada w SP w Grojcu. Nasi reprezentanci mieli już znacznie trudniej, jednak nie poddawali się i walczyli do samego końca i tak właśnie nasza drużyna chłopców, jak również dziewcząt zajęła II miejsce. Jak by tego było mało nasza uczennica Sandra Mularczyk wywalczyła w kategorii dziewcząt – II miejsce, a nasz uczeń Wiktor Pasternak wywalczył w kategorii chłopców – III miejsce. Dzięki uplasowaniu się na tych miejscach, zarówno w kategorii drużynowej jak i indywidualnej nasi reprezentanci wywalczyli awans do zawodów rejonowych. Wszystkim reprezentantom gratulujemy i dziękujemy za tak godne reprezentowanie naszej szkoły oraz życzmy powodzenia na następnych zawodach!

1 1 1 1 1
1 1 1 1 1