7.11.2014 „GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W SMOLICACH”

Dnia 7 listopada 2014 r. odbył się Gminy Turniej Tenisa Stołowego w którym wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Zatorze, oraz gospodarze - Szkoła Podstawowa Smolice. Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach. Równolegle na dwóch stołach rywalizowały dziewczyny i chłopcy. Mecze rozgrywane były na równym poziomie i były bardzo emocjonujące. W czasie turnieju panowała przyjazna atmosfera. Organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom słodkości i napoje. Oprócz tego dla najlepszych zawodniczek i zawodników przygotowano dyplomy, medale i puchary.

Wyniki turnieju:

Dziewczyny:

I MIEJSCE - ANIA KOSOWSKA - Smolice

II MIEJSCE - MARTYNA WALKOWICZ - Smolice

III MIEJSCE - OLA BALONEK - Smolice

Chłopcy:

I MIEJSCE - KAMIL GŁĄB - Smolice

II MIEJSCE - OLIWIER MULARCZYK - Smolice

III MIEJSCE - KONRAD SKWARCZYŃSKI - Zator

Debel chłopców:

I MIEJSCE - SP SMOLICE

II MIEJSCE - SP ZATOR

Wygrani będą reprezentować naszą gminę na igrzyskach powiatowych, które odbędą się 18 listopada 2014 r. w SP Grojcu. Trzymamy kciuki na zawodach powiatowych i dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju !!!

b_150_100_16777215_00_images_tenis_2014_t1.jpg b_150_100_16777215_00_images_tenis_2014_t2.jpg