28 X 2015r. Z jabłuszkiem za pan brat…

Kolejnym działaniem podjętym w ramach realizacji projektu edukacyjnego „ Z jabłuszkiem za pan brat” była wycieczka do gospodarstwa ogrodniczo-sadowniczego „ Dudek-Sad” w Kopytówce. Uczniowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych , w czasie których zrywali jabłka z drzewek, zobaczyli, jak jabłka się przechowuje, segreguje i przetwarza. Wielu wrażeń smakowych dostarczyła degustacja różnych odmian jabłek i naturalnego soku jabłkowego. Uczniowie skorzystali także z możliwości zrobienia zakupów w sklepie ogrodniczym. A na pożegnanie dostali skrzynkę pełną smakowitych owoców.