Z życia przedszkola

Dzień dinozaura

Dzień dinozaura w przedszkolu. To nietypowe święto obchodziliśmy z wielką przyjemnością, bo przecież uwielbiamy dinozaury 😃

Wizyta św. Mikołaja

W Oddziale Przedszkolnym miała miejsce wizyta Świętego Mikołaja. Pan Humorek wprowadził dzieci w świąteczny czas dzięki swoim animacjom. Podczas wizyty Świętego Mikołaja dzieci otrzymały paczki dzięki hojności sponsorów:
Oki-mont-serwis
Air-Net Sp. Jawna
Flex Sp. z o. o.
Kruszywo
Wisełka Smolice
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Wizan
Bardzo dziękujemy, że dzięki Państwu mogliśmy podarować uśmiech oraz radość najmłodszym dzieciom z naszej placówki.

Konkurs recytatorski

3 grudnia troje dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Ciuchcia". Zosia Kuśpik, Antoś Piórowski i Nikodem Ciernia dzielnie pokonali tremę i pięknie recytowali wiersze. Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom.

Święta tuż, tuż!!!

Święta tuż, tuż! Przedszkolaki z wielkim zapałem przystąpiły do pracy. Ozdabiały pluszowe zabawki w kształcie piernikowych ludzików i choinek. Do wykonania zabawek wykorzystano maszynę do szycia z projektu "Laboratoria przyszłości".