Projekt Małopolska Tarcza

Projekt: ,,Małopolska Tarcza Humanitarna Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny”

Szkoła Podstawowa im. A. Kamińskiego w Smolicach dzięki przyjęciu pod swoje ,,szkolne skrzydła” uczniów z Ukrainy mogła wziąć udział w projekcie : ,,Małopolska Tarcza Humanitarna Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny”.

Środki pozyskane z projektu pozwoliły na udział uczniów ukraińskich i polskich w wycieczce jednodniowej do Ojcowskiego Parku Narodowego jak również zakupić wiele pomocy dydaktycznych. Udało się zakupić pomoce do chemii, fizyki, biologii, historii, geografii, matematyki, języka angielskiego, języka polskiego, które to pomoce pozwolą na bardziej konkretne i efektywne prowadzenie zajęć lekcyjnych dla uczniów z Ukrainy ale i dla polskich uczniów.