25.05.16 Konkurs wiedzy o Dolinie Karpia

25 maja w naszej szkole przeprowadzony został konkurs wiedzy o dolinie Karpia. Uczniowie pracowali w dwóch grupach wiekowych. Pierwszoklasiści rozwiązywali zagadki związane z ekologią. Uczniowie klasy drugiej i trzeciej rozwiązywali test, w którym musieli się wykazać wiedzą z dziedziny ekologii. Najstarsi uczniowie odpowiadali na różnorodne pytania dotyczące Doliny Karpia.
W grupie młodszej najlepsze wyniki osiągnęli: Adrian Ziętek, Wiktor Pasternak, Natalia Mucha, Patryk Stawowy i Aleksandra Stachura. W grupie starszej : Jakub Smurzyński, Bartosz Mucha i Patryk Węgrzyn. Na zakończenie zwycięzcom zostały wręczone nagrody.