22.06.2017 Podsumowanie roku szkolnego 2016/2017

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań osiągnięć uczniów w nauce, konkursach, w działalności pozalekcyjnej. Na apelu organizacyjnym uczniowska brać poznała tych kolegów i koleżanki, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu szkolnym i osiągnęli wysokie wyniki w nauce.
Świadectwo z czerwonym paskiem otrzymała uczennica kl.VI Ania Kosowska. Oprócz Ani wysoką średnią ocen otrzymali szóstoklasiści: Dawid Piórowski i Jakub Smurzyński.
Najlepsi uczniowie kl.III
Natalia Mucha
Aleksandra Topól
Damian Zieliński. Ponadto Damian zdobył w tym roku tytuł Mistrza Ortografii w kl.III

Najlepsi uczniowie kl.II
Adrian Ziętek
Wiktor Pasternak

Na apelu wręczone zostały również nagrody zdobyte przez uczniów w konkursach zorganizowanych przez SKO i w konkursie plastycznym.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!