Nadanie Sztandaru Szkoły

Przejdź do galerii

Jubileusz Szkoły

100 lat Szkoły Podstawowej w Smolicach

Przejdź do galerii

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego Smolice, ul. Edukacyjna 3, 32-640 Zator woj. małopolskie tel. 33 8412207 smolice.edu@gmail.com sekretariat@spsmolice.edu.pl

Szczegóły

Nasz Patron

Aleksander Kamiński

Krótka biografia

Dzień sportu

24 kwietnia w Naszej szkole obchodziliśmy Dzień Sportu. Zostały zorganizowane rozgrywki międzyklasowe. Uczniowie młodszych i starszych klas rywalizowali w „Wyścigach rzędów” oraz wykazali się swoją wiedzą o sporcie. Zwycięzcy otrzymali dodatkową ocenę z wf-u. Uczniowie także wykonywali przez 2 minuty „pajacyki”. Na koniec wszyscy razem udaliśmy się na spacer po okolicy. Oczywiście w tym dniu w Naszej szkole obowiązywało zdrowe odżywianie się, każdy z uczniów zajadał się swoim ulubionym owocem.