Z wizytą u dinozaurów

11 czerwca przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Zatorlandu. Dzieci „przeniosły” się do odległej ery mezozoicznej, w której królowały prehistoryczne stworzenia: dinozaury, ichtiozaury, pterozaury. Ruchome i ryczące dinozaury wzbudziły ogromne zainteresowanie. Kolejnym parkiem, który odwiedziliśmy był Park Mitologii na wodzie. Odbyliśmy niezwykły rejs gondolą, w trakcie którego dzieci poznały bogów, herosów i bohaterów mitologii greckiej. Zwiedziliśmy również Park Owadów, gdzie spotykaliśmy i oglądaliśmy wielkie owady ludzkich rozmiarów.
Wspaniałą zabawę i moc emocji, zapewniły dzieciom atrakcje w Lunaparku: karuzele, ścianki wspinaczkowe, zjeżdżalnie...
Dzieci zmęczone, ale pełne wrażeń wróciły szczęśliwie do przedszkola. 😃