Nagrody i stypendia

19.06.24 odbyło się spotkanie z przedstawicielami Bank Spółdzielczy w Zatorze. Podczas gali w ROK u nasza uczennica Hanna Smurzyńska odebrała stypendium ufundowane przez bank za najlepsze wyniki w nauce i przedsiębiorczość. Serdecznie gratulujemy. 🤗Ale to nie koniec nagrodzonych tego popołudnia bowiem członkowie SKO wzięli udział w konkursie "Jak się kreci świat pieniądza." Wyróżnienia przyznano Hannie Smurzyńskiej, Oliwii Piaseckiej i specjalne wyróżnienie dla Patryka Jodłowskiego. Serdecznie gratulujemy. Dziękujemy za wasza prace, chęci i zaangażowanie.
Dla Hani dzień ten był obfity w nagrody bowiem zdobyła ona wyróżnienie na szczeblu regionu w konkursie organizowanym przez KRUS Bezpiecznie na wsi mamy bo o zdrowie dbamy. XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny. Haniu takich dni życzymy Ci wiele i samych dalszych sukcesów.