Nadanie Sztandaru Szkoły

Przejdź do galerii

Jubileusz Szkoły

100 lat Szkoły Podstawowej w Smolicach

Przejdź do galerii

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego Smolice, ul. Edukacyjna 3, 32-640 Zator woj. małopolskie tel. 33 8412207 smolice.edu@gmail.com

Szczegóły

Nasz Patron

Aleksander Kamiński

Krótka biografia

11 XI 2015 Uroczystość Rocznicy Odzyskania Niepodległości

W 97 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę poczet sztandarowy oraz przedstawiciele samorządu uczniowskiego reprezentowali naszą szkołę w gminnych obchodach. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji Ojczyzny oraz mieszkańców Zatorszczyzny w kościele parafialnym w Zatorze. Po mszy nastąpił przemarsz i złożenie kwiatów przy mogile Nieznanego Żołnierza na cmentarzu. Była to wspaniała lekcja patriotyzmu dla naszych uczniów. 

1 2 3 4 5