11 X 2015 Piknik Rodzinny

W październiku na terenie Szkoły Podstawowej w Smolicach miało miejsce wydarzenie, w którym uczestniczyli rodzice i uczniowie naszej Szkoły. W trakcie spotkania przeprowadzono szereg konkurencji ruchowych, w których brały udział dzieci i dorośli. Do organizacji wydarzenia włączyli się pracownicy szkoły jak również dyrekcja. Organizacja zadania na sali gimnastycznej szkoły miała na celu integrację w gronie rodziny, szkoły. Ponadto niezmiernie istotne okazało się wspieranie aktywnych form spędzania wolnego czasu. Po zakończeniu pikniku wręczono nagrody dla zawodników, którzy osiągnęli najlepsze wyniki. Ponadto Pani dyrektor wręczyła nagrodę dla rodziny, której członkowie byli najmłodsi.