10.12.2018 Mikołajkowy prezent

Jedną z atrakcji wyjazdu mikołajkowego sponsorowanego przez Radę Rodziców były odwiedziny młodszych dzieci w Joy Factory. Korzystały z różnego rodzaju atrakcji. Była to dla nich wielka przygoda. Przeżyły tam niezapomniane chwile pełne wrażeń. Była to dla nich wielka przygoda. Natomiast starsi uczniowie miło spędzili czas w kręgielni wspaniale się bawiąc oraz ucząc się zasad zdrowej rywalizacji. Następnie wszystkie dzieci uczestniczyły w warsztatach kulinarnych „Mały kucharz” zorganizowanych przez pizzerię De Grasso w Oświęcimiu. Każde dziecko samodzielnie wykonało pizzę z przygotowanych produktów. .Własnoręcznie przygotowany przysmak włoskiej kuchni bardzo wszystkim smakował.