11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości

10 listopada w naszej szkole świętowaliśmy 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia. Tegorocznym obchodom tego święta towarzyszył także konkurs historyczny ,,Kocham Cię, Polsko!". Drużyna Białych: Roksana Mazur, Wiktor Pasternak, Hanna Smurzyńska, Wojciech Hałat rywalizowała z drużyną Czerwonych: Sandra Mularczyk, Ksenia Miłoń, Oliwia Piasecka, Ksawery Dzidek. Nagrodą były oceny celujące z historii, dyplomy oraz słodkie niespodzianki. Pozostali uczniowie oraz przedszkolaki  zaangażowali się w śpiewanie piosenek historycznych. Uczniowie klasy III recytowali wiersze patriotyczne. Sandra Mularczyk razem ze swoją mamą przygotowały dla wszystkich  biało - czerwony galaretkowo- śmietankowy deser. Pychotka! Dziękujemy! Jesteśmy dumni z tego, że nasza Ojczyzna jest wolna!